Pomôcky

Existuje viacero druhov pomôcok, ktoré vedia život s DMO uľahčiť. Veľakrát sa jedná o riešenia vytvorené na mieru. Postupne budeme dopĺňať zoznam firiem, ktoré vyrábajú pomôcky rôzneho zamerania a rovnako tiež firiem, ktoré ochotne prispôsobia svoje produkty špeciálnym požiadavkám.

Úprava automobilov pre telesne postihnuté osoby

Spoločnosť Ares sa venuje špeciálnej úprave automobilov. Na ich stránkach sa dozviete viac o úpravách riadenia pre hendikepované osoby, o ľahšom nastupovaní hendikepovaných osôb do vozidla alebo o nakladaní elektrických invalidných vozíkov do auta. Pre viac informácií navštívte ich web.

Chodítka budúcnosti a oveľa viac

Spoločnosť TheraCare sa snaží priniesť na slovenský trh výrobky s vysokou kvalitou a dlhou životnosťou. Výrobcovia sú prevažne z Kanady, Veľkej Británie, Švédska, Nemecka a Čiech. Produkty spĺňajú najvyššie požiadavky v náročných prevádzkach sociálnych a zdravotníckych zariadení a slúžia na zdravotnú či sociálnu rehabilitáciu, polohovanie, bazálnu stimuláciu ale tiež na každodennú starostlivosť. Pre viac informácií navštívte ich web.